כיצד תצרי שקית ריח רקומה בפרחי לבנדר

אחד הדברים שאני לא יכולה להישאר אדישה מולו הוא צמח הלבנדר והריח שהוא מפיץ. יש לי כבר זמן רב שקיות עמוסות בפרחי לבנדר מיובשים ואני שמחה שסוף סוף יצרתי את שקיות הריח האלו, שאת רואה כאן בתמונה.נהניתי מאוד לרקום את פרחי הלבנדר על בד הפשתן המדהים הזה - בד טבעי שארוג יחסית בדלילות ויש לו מראה כפרי שמתאים, לדעתי, בדיוק לשקיות הריח שרציתי לרקום. ציירתי את הדוגמה באופן חופשי ישר על הבד ובחרתי את התכים במהלך הרקמה. הסרט הצהוב הקטן בצבע שנוגד לסגול מוסיף נגיעה של צבע שמבליט את הפרחים הסגולים, סרט הסאטן מרענן במרקם מבריק ועדין לעומת בד הפשתן שהוא מחוספס, אבל הקסם האמיתי של השקיות האלו הוא בגימור האניצים שלו.


הכנתי סרטון (ארוך!) בו אני מדגימה את כל התהליך ליצירת שקית ריח רקומה - רקמת זר הלבנדר, תפירת השקית וכיצד עשיתי את הגימור.חשוב לי לציין שישנן דרכים נוספות ורבות לרקמת פרחי לבנדר וליצירת שקיות ריח והדרך שבה אני בחרתי מטרתה להוות עבורך השראה ליצירת שקיות ריח רקומות בדרך משלך.


באהבה רבה,

רבקה


*** אם צפית בסרטון עד לסופו, ראית שאני מזמינה לצפות בסרטון המדריך לרוקמת המתחילה, שתוכלי להירשם בחינם ולצפות בו בקישור: סרטון המדריך לרוקמת המתחילה


241 צפיות2 תגובות